fbpx

Gitara elektryczna

Krzysztof Lewicki


Studiował Jazz i Muzykę rozrywkowa w Instytucie Muzyki  Rzeszowskiego Uniwersytetu. Jest absolwentem Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę i doświadczenie muzyczne nabierał pod okiem takich mistrzów gitary jak Jacek Królik, Damian Kurasz. Uczestniczył w licznych warsztatach muzycznych prowadzonych m.in. przez Adama Sztabę, Marka Radulego, Jana Borysewicza, Kubę Badacha, Marka Napiórkowskiego czy Tomasza Andrzejewskiego. Towarzyszył na scenie jako muzyk sesyjny takim artystom jak Zalia, Weronika Szymańska, Sandra Reizer. Występował m.in na opolskiej scenie w ramach KFPP 59 w Opolu. Zagrał gościnnie z Janem Borysewiczem w Radiu Lublin w ramach koncertu projektu Jan Bo.

Działalność edukacyjną rozpoczął ponad 3 lata temu w jednej z Rzeszowskich szkółek muzycznych. Od tego czasu nauczanie stało się jego pasją. Przez ten okres miał przyjemność uczyć już ponad 50 osób w wieku od 6 do 50+.

Maciej Krystkowiak

nauka gry na gitarze

Jest obecnie studentem trzeciego roku na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, specjalizując się na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, w klasie gitary jazzowej Dawida Kostki.

Posiada osiągnięcia takie jak trzecie miejsce w 4. edycji programu telewizyjnego „Must Be The Music” oraz zwycięstwo na Festiwalu Złota Tarka w 2016 roku z zespołem Dixie Team. Liczne występy, w tym sześć nagrań dla programu „Jaka To Melodia”, koncerty z orkiestrą Adama Sztaby i Łukasza Sztaby na Wierchowych Spotkaniach w latach 2015 i 2016, a także występy u boku takich artystów jak np. Oddział Zamknięty czy Jan Borysewicz, stanowią bogate doświadczenie scenicznego. Zajął także drugie miejsce w konkursie fingerstyle „Gitarowa Wiosna”. Miał możliwość uczyć się m.in. od Jacka Królika czy Jakuba Żyteckiego.

Prowadzi zajęcia gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz ukulele u nas ale także w prywatnej szkółce „Kontrapunkt” w Mogilnie.