fbpx

KeyboardWeronika Guz

Weronika Guz

Muzyka towarzyszy jej od 5 roku życia. Ukończyła Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Arthura Rubinsteina w Bydgoszczy I i II stopnia, obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie fortepianu prof. Joanny Marcinkowskiej.

Jest laureatką konkursów pianistycznych m.in. Orbetello International Piano Competition, International Piano Competition Sergei Rachmaninoff, Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Ireny Rolanowskiej oraz uczestniczką wielu kursów muzycznych m.in. The International Piano Masterclasses in Katowice, Warszawskich Międzynarodowych Kursów Mistrzowskich w Radziejowicach, Zimowej Akademii Muzyki w Lusławicach, czy Jesiennego Mistrzowskiego Kursu Muzycznego Fundacji Pro Cello w Poznaniu. Pracowała pod okiem wybitnych pianistów i profesorów t.j.: Valentina Igoshina, Wojciech Świtała, Andrzej Tatarski, Joanna Ławrynowicz-Just, Magdalena Lisak, Beata Bilińska, Piotr Banasik, Anna Górecka, Jacek Kortus, Waldemar Wojtal, Laura di Paolo, Zbigniew Raubo i innych. Jest koncertującą pianistką prezentując szeroki repertuar w salach koncertowych Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Akademii Muzycznej w Katowicach, Akademii Muzycznej w Łodzi, Domu Sztuki w Radziejowicach, Domu Polskich w Bydgoszczy.

Oprócz rozwijania swoich umiejętności i wiedzy od 3 lat uczy dzieci i dorosłych gry na fortepianie, zasad i teorii muzyki oraz ustawia aparat gry. Prowadzi zajęcia z zaangażowaniem i dostosowuje program nauczania indywidualnie dając możliwość realizacji wymarzonych utworów uczniów.

Wiktoria Kachniarz

Wiktoria Kachniarz Szkoła T.Burton

Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach śpiewu. Następnie kontynuowała naukę w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie. PSM I st. ukończyła z wyróżnieniem w klasie fortepianu, a PSM II st. w klasie altówki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, specjalność to śpiew solowy.

Bardzo chętnie pracuje z dziećmi, młodzieżą a także z osobami dorosłymi. Każde zajęcia dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia. Zaprasza serdecznie na zajęcia gry na fortepianie, skrzypcach oraz śpiewu i emisji głosu. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i pomaga podejmować nowe muzyczne wyzwania.