fbpx

Anna Jurek

Wokalistka, od najmłodszych lat związana ze szkołą musicalową Erato. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena, Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego (kierunek: fizjoterapia), oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: pedagogika specjalna, specjalność: logopedia oraz logopedia kliniczna)

Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe z zakresu emisji głosu i śpiewu. Stale pogłębia swoją wiedzę w obszarze prawidłowego wytwarzania głosu. Brała udział w warsztatach Estill Voice Training prowadzonych przez Corinne Mager.

Znajomość anatomii i fizjologii, pozwala jej holistycznie patrzeć na proces wytwarzania głosu. Jej głównym zainteresowaniem jest rehabilitacja głosu oraz niwelowanie jego zaburzeń, przy którym wykorzystuje wiedzę z dziedzin fizjoterapii, logopedii oraz emisji głosu.

Na co dzień wokalistka w znanym na polskiej scenie klubowej elektroniczno-popowym zespole NOHONO oraz Hum’drum. Ma za sobą liczne koncerty w klubach takich jak: TAMA, Stodoła, Nocny Targ Towarzyski, KontenerArt, LAB, Schron, czy festiwalu Summer Contrast, Juwenalia, Augustoff Festival, Spring Break, Batyskaf, NEXT FEST Music Showcase & Conference i Gramy u Siebie. Razem z NOHONO wzięła udział w nagraniu na żywo, zainicjowanym przez projekt Sofar. Supportowała takich artystów jak Daria Zawiałow, Worakls, Pillowtalk i Christian Löffler. Razem z NOHONO brała udział w projekcie My Name Is New, powołanym do życia przez wytwórnię KAYAX, gdzie wydali singiel Gwiezdny Pył. Oprócz występów z NOHONO i Hum’drum, użyczyła głosu najnowszemu projektowi producenta Melerose.