fbpx

Skrzypce

Olga Hała

Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu w 1984 roku w klasie skrzypiec Pani Jadwigi Kaliszewskiej. Studia obejmowały programem przygotowanie pedagogiczne.

Grała w orkiestrze poznańskiego Teatru Wielkiego 37 lat. W tym czasie pracowała jako nauczyciel skrzypiec w szkole muzycznej Tadeusza Szeligowskiego, w szkole muzycznej Henryka Wieniawskiego oraz jako pedagog w szkole muzycznej w Gnieźnie. Przygotowywała dzieci do egzaminów, konkursów występów.

Z równym powodzeniem uczy dzieci, nastolatki i dorosłych. Poza pracą jako nauczyciel skrzypiec z ogromnym zaangażowaniem prowadzi w szkole muzycznej T. Burton zespoły smyczkowe.

Nagranie wideo z jednego z występów zespołu 4 Struny

Wiktoria Kachniarz

Wiktoria Kachniarz Szkoła T.Burton

Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach śpiewu. Następnie kontynuowała naukę w Zespole Szkół Muzycznych w Częstochowie. PSM I st. ukończyła z wyróżnieniem w klasie fortepianu, a PSM II st. w klasie altówki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, specjalność to śpiew solowy.

Bardzo chętnie pracuje z dziećmi, młodzieżą a także z osobami dorosłymi. Każde zajęcia dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia. Zaprasza serdecznie na zajęcia gry na fortepianie, skrzypcach oraz śpiewu i emisji głosu. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i pomaga podejmować nowe muzyczne wyzwania.